![]() |
Tweet |
Köşk’te adı belediye başkanlığı için geçen İYİ Partili Yaşar Baş’ın katkılarıyla İYİ Parti İlçe Teşkilatı’nda toplu katılım töreni düzenlendi.
Partiye yeni katılanların rozetlerini İYİ Parti İlçe Başkanı Davut Yağcı ve Yaşar Baş taktı. Yaşar Baş’ın geçen hafta İYİ Parti’ye geçmesi, hem İYİ Parti Köşk Teşkilatı’nda, hem de İYİ Parti Aydın İl Teşkilatı’nda heyecan yarattı. Son bir haftada yüzlerce kişinin de İYİ Parti’ye üye olması, ilçede en çok konuşulan konular arasına girdi. Ayrıca Köşk Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Baş, tek sevdasının Köşk olduğunu, çıktıkları yolda hakka ve halka hizmet parolası ile çalışacaklarını dile getirdi.