![]() |
Tweet |
Başkan Arıcı, başkan yardımcıları, meclis üyeleri, birim müdürleri ile muhtarlarla düzenlediği toplantıda istişarelerde bulundu. Başkan Arıcı toplantıda yaptığı konuşmada, “Göreve başladığımız ilk günden itibaren, mahallelerimizin sorunlarını çözmek için yoğun bir çaba içerisindeyiz. Siz değerli muhtarlarımızın görüş ve önerileri bizler için çok kıymetli. Mahallelerinizdeki eksiklikleri en iyi bilen sizlersiniz ve bu eksiklikleri gidermek için birlikte çalışacağız. Bu toplantımızın asıl sebebi bundan sonra birlikte Koçarlımız için neler yapabiliriz, sizin taleplerinizi nasıl değerlendirebiliriz diye sizlerle konuşmak. Sizin talepleriniz için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Muhtarlık birimimizde her an taleplerini ve sorunlarınızı dinlemek için sizin emrinizdeler. Her türlü sorunlarınızı muhtarlık birimimize bildirebilirsiniz” dedi.
Başkan Arıcı, muhtarların ilettikleri konuları tek tek not alarak, sorunların çözümü için gerekli adımların atılacağını ifade etti.