![]() |
Tweet |
Efeler’de tüm siyasi partilerin meclis üyesi aday listeleri belli oldu. Yüksek Seçim Kurulu’na teslim edilen listeler kısa bir süre sonra basın mensuplarıyla paylaşıldı. Ancak aradan geçen süreye rağmen İYİ Parti’nin Efeler Belediye Meclis üyesi aday listesi açıklanamadı. Partiye yakın kaynakların iddiasına göre, İYİ Parti’nin Efeler’de aday listesini teslim edemediği öğrenildi.
Gündeme gelen iddia şok etkisi yaratırken, İYİ Parti’den konuyla ilgili şu ana kadar bir açıklama yapılmaması konusunda İYİ Partiye yakın kişilerle yaptığımız görüşmelerde listelerin seçim kuruluna verildiği ancak zaten sıkıntılı olan yönetimin listeler açıklandığında gelecek tepkilerden çekindiği için listenin açıklanmadığını dile getirdiler.
İYİ Parti Kulislerinde, Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay ile Milletvekili Ömer Karakaşın listeleri hazırlamada etkin olduğu iddiları üzerine Efeler İlçe teşkilatından gelecek tepkiler merakla bekleniyor...