![]() |
Tweet |
AK Parti Efeler İlçe Başkanlığında gerçekleşen başvuru töreninde bir konuşma yapan Erman Çetin, şunları söyledi, "Bugün burada, sizlere hitap etmekten büyük bir onur duyuyorum. 25 yıl boyunca gazetecilik mesleğinde hizmet ettim, Aydın'ın nabzını tuttum ve şehrin sesi oldum. Bugüne kadar edindiğim deneyim ve birikimle, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğindeki AK Parti’den Efeler Belediye Başkan adayı adaylığı müracaatımı gerçekleştirmiş olmanın heyecanını yaşıyorum. Gazetecilik mesleğinde edindiğim tarafızlığı, şeffaflığı ve bu şehrin meseleleri ile ilgili bakış açımı göz önünde bulundurarak belediye başkanlığı sürecinde de bu şehre değerli bir katkı sağlayacağıma yürekten inanıyorum. Bu sebeple, Aydın ‘ın en büyük ilçesi Efeler'in geleceğini birlikte şekillendirmek adına aldığım sorumlulukla bugün karşınızdayım" dedi.
“ŞEHRİMİZİ HEP BİRLİKTE HAK ETTİĞİ NOKTAYA TAŞIYACAĞIZ”
Türkiye Yüzyılı vizyonuyla Efeler’in daha ileriye gitmesi için çalışmalar yapacağını kaydeden Çetin, “Efeler Belediye Başkanlığı için yola çıkarken, birlikte inşa edeceğimiz Aydın Yüzyılı adına sizlere sesleniyorum. Bu süreç ve sonrasında da ülkemizi büyük bir vizyonla yöneten Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğini de yanımızda hissedeceğiz. AK Parti belediyeciliği, eser ve hizmet siyaseti anlayışıyla, şehirleri geleceğe taşımayı hedefleyen bir yaklaşım benimsemiştir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, ülkemizde birçok alanda çok kıymetli imza projeler gerçekleştirilmiştir. Biz de Efeler’i, Türkiye Yüzyılı’na yakışır şekilde daha müreffeh, daha güvenli ve daha gelişmiş bir ilçe yapma amacını taşıyoruz. Birincil hedef olarak, altyapımızı güçlendirecek, modernize edecek ve sürdürülebilir bir kalkınma sağlayacak projeler üzerinde çalışacağız. Kadınlarımız ve gençlerimizin hayallerini destekleyecek, eğitim, kültür ve spor alanlarında yatırımlar yaparak Efeler’i adeta bir kültür ve spor merkezi haline getirmeyi hedefliyoruz. Hiç şüpheniz olmasın, katılımcılık ve şeffaflık ilkesiyle hareket ederek, sizlerin sesine kulak verecek ve Efeler’de ortak aklı güçlendireceğiz. Belediyecilik hizmetlerini daha etkili, daha erişilebilir ve daha coşkulu bir şekilde sunarak, şehrimizi hep birlikte hak ettiği noktaya taşıyacağız” ifadelerini kullandı.
AHM.VT