![]() |
Tweet |
Esnaf ve vatandaşlarla buluşan Akçanal, Germencik’in kadın elinin değmesi ile güzelleşeceğini söyledi. Kayalı da, Aydın’ı her kesin ihtiyacına cevap veren bir şehir haline getireceklerini ifade etti.
İYİ Parti Germencik Belediye Başkan Adayı Betül Akçanal, Germencik pazarını gezdi. Pazar ziyaretinde Akçanal’a Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Özer Kayalı, Germencik İlçe Başkanı Sabahat Baltacı Toker ve yönetimi ile partililer eşlik etti. Pazarda bir araya geldikleri esnaf ve vatandaşlar ile sohbet edip, birbirlerine oy desteği isteyen Akçanal ve Kayalı, kendilerine anlatılan sorun ve talepleri de dinleyerek, notlar aldı.
“VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ”
Germencik Belediye Başkan Adayı Akçanal, “Germencik çok güzel bir ilçe. Bu ilçe, iyi yönetilirse, doğru kaynaklar kullanılırsa, çok çok daha güzel yerlere gelebilir. Amacımız halkın istediği projelerle Germencik’i gelecekte çok daha iyi bir yere taşımak. Bunun için var gücümüzle çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.
SES GAZETESİ