![]() |
Tweet |
İYİ Parti Efeler Belediye Meclis listesinde 23. sırada yer alan Yüksel Deveci "Ben Fatih Atay'la birlikte CHP'den istifa ettim. Bu kolay bir süreç değildi. Bana seçilebilecek bir sıradan Meclis üyeliği sözü verildi. Fatih Atay'a güvendim, CHP'den partimden istifa ettim. Bu hiç dikkate alınmadı. Şimdi İYİ partiden istifa ettim. Fatih Atay'a destek vermiyorum. Eğer Fatih Atay bir oyla seçimi kaybederse bilinsin o oy benim oyumdur" dedi.