Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

Sitene Ekle Künye Arşiv  İletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ İLETİŞİM  
 
KUŞADASI KUŞTUR PAZARINDA YANGIN
ŞİRİNDEREYİ GECE YARISI FIRTINA VURDU
Bir kadın daha eksilmeyeceğiz!
TÜRK KADINLARI BİRLİĞİ DERNEĞİ AYDIN’LI KADINLARLA
EHLİYETTE YENİ DÖNEM BAŞLIYOR


Aydın Haber Merkezi - BU PİSLİĞE ‘DUR’ DENMELİ
BU PİSLİĞE ‘DUR’ DENMELİ BU YAZININ EKLENME TARİHİ 01-11-2021 / 09:16 | BU YAZI TOPLAM 357 KEZ OKUNDU.
   
DOBRA DOBRA
huseyinoguz@gmail.com
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BU PİSLİĞE ‘DUR’ DENMELİ

Hep birlikte ibretle, utançla ve hayretle tam yedi yıldır tavan yapan bu iğrenç oyunu, bu çarpık zihniyetin rezil senaryosunu izliyoruz. 

Hiçbir değere, inanca, ideolojiye saygısı olmayan gözünü kör etmiş ranttan başka bir şey görmeyen, rant için her ahlaksızlığı evla gören bir yapıdan bahsediyoruz. 

Aydın’a ve Aydınlıya kastediyorlar. Halkın parasını peşkeş çekiyorlar. Peşkeş duyulmasın diye herkesi kendi içleri gibi katran karası yapmaya çalışıyorlar. Tuttukları tetikçilerle, rantlarına karşı çıkan herkesi yok etmeye uğraşıyorlar. Bu satırların yazarının kaleme aldığı köşe yazılarına, imzasının bulunduğu haberlere tek kelime edemeyenler gazetemiz yazarlarına “Aydın 24’ten ayrılın, size gazete kuralım” teklifinde bulunarak rezilliğin dibine vuruyorlar. Yazılanlara cevap vermek, mertçe mücadele etmek yerine kalleşçe saldırmak suretiyle Aydın’ı kirletiyorlar.

Geçtiğimiz günlerde aktif siyasette yer alan bir arkadaşımın ziyaretine gittim. Aydın’ı konuştuk. Siyasetçilere yönelik eleştirilerimi sabırla dinledi. O da gazetecilerden yakındı. Bir gazetecinin kendisine, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na yönelik eleştiriler haricindeki açıklamaları gazetelerinde yer verebileceklerini söylediğini aktardı. Başkan Çerçioğlu’na yönelik eleştiri haberlerini kaleme almadıklarını, bazı gazetecilerin Aydın Büyükşehir Belediyesi çalışanı olduğunu biliyordum ama bu rezilliğin açıkça dillendirilmesi karşısında hayretler içinde kaldım. Hepimiz biliyoruz bunların nedenini. Aydınlı biliyor ve görüyor yazılmayanları yazan gazete sayısının bir elin parmakları kadar bile olmadığını.

Bu böyle devam ederken, artık Aydın’da başta siyasiler olmak üzere insanların seslerini yükseltmesi gerektiğini, algı operasyonlarına karşı tavır almalarını da bekliyoruz. Bu pisliğe bugün dur denmezse yarın herkesi içine alacak.

Ve son olarak Aydın’a ve Aydınlıya hırsları ve rant uğruna bu kötülükleri yapanlar akıllarına şunu da getirmeli. Unutulmamalı gün gelir bu iğrençlikler kendileri de sıçrayabilir. Yarın her şey değişir belki de aynı tetikçiler tarafından saldırıya uğrayabilirler. Bunun örneklerini çok gördük.

***

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül bir takım temaslarda bulunmak üzere Aydın’a geliyor. Bir dizi ziyaret gerçekleştirecek olan Bakan Gül’ün programında Aydın Büyükşehir Belediyesine ziyaretin olmaması eleştirildi. Neymiş, “3 seçim kazanmış Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na saygısızlık” yapılmış… Kim yapmış saygısızlığı? Adalet Bakanı Gül.

Bize göre;

Adalet Bakanı Gül doğru bir iş yapmış. Belediyede yaşanan yolsuzluk, ihaleye fesat, görevi kötüye kullanma, evrakta sahtecilik suçlarından 80 soruşturma dosyası ile devam eden 13 davası bulunan birinin ziyaretine gitseydi, adalete gölge düşümüş, abesle iştigal etmiş olurdu.

Son söz:

Sorgularken de, eleştirirken de, makul olalım!

SERVET TÖZ

http://m.aydin24haber.com/bu-pislige-dur-denmeli-3316yy.htm

 ADI SOYADI :  
 
 E-MAİL :  
 
 
 
 
 
 
YAZARA AİT DİĞER YAZILAR
 
1 - BU PİSLİĞE ‘DUR’ DENMELİ

01-11-2021 - 09:16

 
2 - TÜGVA NEDEN GÜNDEMDE?

21-10-2021 - 12:26

 
3 - SURİYELİLER, AFGANLAR VE MİLLİ GÜVENLİĞİMİZ

09-09-2021 - 12:53

 
4 - BUNDAN SONRA ASIL RİSK AYDIN, DENİZLİ VE KUŞADASI’NDA

17-08-2021 - 20:26

 
5 - HİTLER VE MUSSOLİNİ

03-04-2021 - 11:33

 
 
DİĞER YAZILAR :  [ 1 ]  [ 2 ]  [ 3 ]  [ 4 ]  [ 5 ]  [ 6 ]  [ 7 ]  [ 8 ]  [ 9 ]  [ 10 ]  [ 11 ]  [ 12 ]  [ 13 ]  [ 14 ]  [ 15 ]  [ 16 ]  [ 17 ]
 
YAZARIMIZA AİT SİSTEMİMİZDE KAYITLI TOPLAM 85 ADET YAZI KAYITLI .
 
 


Aydın Hava Durumu


           YAZARLAR

           ANKET
Hükümetin Küresel Salgın ile mücadelesini nasıl buluyorsunuz.
% 30 √ Toplam : 249 - Başarı Buluyorum.
% 61 √ Toplam : 504 - Başarısız Buluyorum.
% 11 √ Toplam : 84 - Fikrim Yok
   

Süper Lig Puan Durumu

  •   Takım Adı O G B M Av P


RSS © 2014 Aydın Haber Merkezi
Site iceriginin izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanilmasi yasaktir
Gizlilik Ilkeleri | Kullanim Kosullari | Künye | Reklam | Iletisim