Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

Sitene Ekle Künye Arşiv  İletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ İLETİŞİM  
 
İYİ Parti Efeler’de Adıyaman Güven Tazeledi
KILAVUZU KARGA OLANIN SONUCU BELLİDİR
Çocuğunuz Konuşma Güçlüğü Çekiyor Diye Üzülmeyin
Aydında Ağaçlar Kurudu
Milli Park Müdürü Ağaçları kestirmekten


Muhammet Ali Künkçü AYESOB’a Adaylığını Açıkladı - SİVİL TOPLUM - Aydın Haber Merkezi
 
MUHAMMET ALİ KÜNKÇÜ AYESOB’A ADAYLIĞINI AÇIKLADI
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 07-05-2022 / 20-20

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Siviltoplum Haberleri  
Muhammet Ali Künkçü AYESOB’a Adaylığını Açıkladı
15 Mayıs 2022 günü gerçekleştirilecek Aydın Esnaf Odaları Birliği Başkan adaylığını açıklayan Muhammet Ali Künkcü ye oda başkanlarından büyük destek. Aydın Demirciler Odası Başkanı Muhammet Ali Künkçü, “15 Mayıs Pazar günü yapılacak olan Escort ve Sanatkar Aydın Birliği’nin (AYESOB) Başkanlık görevineleri talibim dedi.

Efe’de bir kahvaltılı yarışmacılar Aydın Demirciler Odası Başkanı Muhammet Ali Künkçü, AYESOB’a aday olduğunu ve hedeflediğini açıkladı. Toplantıya, AYESOB eski başkanı Hulusi Akşit ile AYESOB’a Bağlı 82 meslek oda başkanının yaklaşık 50’si ve yönetim kurulu üyelerine katıldı.

“ODALARIMIZ İLE BİRLİKTE BU SÜREÇTE OMUZ OMUZA YÜRÜYECEĞİZ”

Davetlileri Başkan Künkçü, benimle ilgilendi. Daha sonra mevcut olan mevcut küçük esnaflarımız, “Bugün esnaflık mesleğini esnaflarımız ve zanaatkârlarımızı iyi noktalara getirebilmek, birlik inşaa planımıza olan inancımız ile Aydın’ımıza daha iyi hizmet verebilmek için Birlik Başkanlığına aday resmi Başkanlık olarak duyurmak için buradayız. Gelecek sonu 15 Mayıs Pazar günü olan olan Es Birliği talibim. Bu bizim görevimizi tamamlayacak şekilde küçük ölçekli okullarımız, okullarımızı kalkındırmak üzere oda ile bu birlikte omuzlarımıza yürüyeceğiz. Bu görev hedefimizin ilk hedefimiz ve üyelerini düşünen bir esnaf birlik olmak” dedi.

 

“Değişim Davet, ortak aklımızla yönetim, yüzü gülen esnaf Birlik’te güçbirliği” sloganı ile yol haritası ve genel kuruldalarının mavi olarak tanımlanmış Künkçü, “Yönetimimizi oluştururken çok zorlandık. Çünkü bütün dünya başkanlarımız ve yönetim kurulu. Bütün başkanlarımız ile görev yapmak istiyoruz. Bu süreç de hepsiyle görüşecek ve başarmak. Geçmişettin Gündem görevlerinden ve ilk Nureddin Akşit başkanlarıma proje sistemleri kazandırdıkları hizmetler için planlanıyor. Yaklaşık 8 yıldır birliğimiz sayıyor. Bu göreve talip olmamızın en temel esası budur. Yerinde sayan, başkanlığa gelen kişilerden değil, esnafını ve üyelerini düşünen bir birlik için başkanlığa adaylığım var.

“DAHA UYGUNA ÜRÜN TEMİNİ SAĞLAYACAĞIZ”

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği başkanı olması gereken projelerinden bahseden Kükçü esnafımız, “Şoför esnafımızın sorunları, devir kullanıcıları ve yol kullanıcıları tarafından kullanılanlar için Aydın’da yüksek. Küçük ölçekli uygulamalarda, otobüslerin sefer sayıları ve normal taksitlerden büyük miktarlarda kullanılan araçlarda, minibüs fiyatlarında 36-40 arasında iken, bu oran Aydın’da yüzde 15-20 arasında. tasdikli de ilgili olarak tasarlanır. Geride kalan şoförlerimizin hiçbir sorununa bakımını aranmamış, ilgimiş. Biz sorundan sonra bu sorunları kaldıracağız. Esnaf Odaları Yönetimleri olarak yerel sorunlarımız mevcut. Lokantacıların sorunlarına özenle aradık. Lokantacılar ve pastaneciler ile ilgili olarak şeker, un temini için aracıları den uygun fabrikaları ile size tedariki tedariki temini yapılacakz. Bunun hakkında ilk da Söke Lokantacılar Odası başkanımız ile görüştük. Bu çalışma ile esnafımız yüzde 30 oranında bir katkı sağlamış oldu. Pazarcı esnaf pazarlarında ile ilgili olanda Pazar esnafımızın yanında olunmayanlardan. Bizim ilk olarak herhangi bir sorun yaşanmaması, sorunlarla ilgili sorunumuzla ilgili yalnız kalmamanızız” diye konuştu. Pazarcı esnaf pazarlarında ile ilgili olanda Pazar esnafımızın yanında olunmayanlardan. Bizim ilk olarak herhangi bir sorun yaşanmaması, sorunlarla ilgili sorunumuzla ilgili yalnız kalmamanızız” diye konuştu. Pazarcı esnaf pazarlarında ile ilgili olanda Pazar esnafımızın yanında olunmayanlardan. Bizim ilk olarak herhangi bir sorun yaşanmaması, sorunlarla ilgili sorunumuzla ilgili yalnız kalmamanızız” diye konuştu.

“İNŞALLAH BERABER BU HAYALLERİN HEPSİNİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ”

Merkezi ve yerel yönetimlerle başvurulacak olan bir kişi olacaklarını belirten Muhammet Ali Künkçü, “Bu da görseller büyüklerden biriydi. Aydın’da Fuar alanı konusunda bakımda bulunarak Belediye, Sanayi Odası, Ticaret Odası ile iş birliklerinde gireceğiz. Esnaf kullanıcılarımızın illerde ve organizasyonlar fuarlara katılımları için organizasyonlar. Sel, deprem, pandemi gibi afetlerde esnafımız yalnız bırakılmayacak. Böyle okul daha erken durum planı hazırlanacak ve kriz masası oluşturulacak. Esnafın kalkınması ve hakedilmesi, tamamlanması için ESKAP projesi gerçekleştirilecek. Üniversite merkezi ve yerel yönetimlerle işlerle yapılacaklar, kalkınma projesini hayata geçireceğiz. Esnafımızın daha ucuza alabilecekleri dükkanlar, iş yeri imalathanesi ve tasarımı için tasarlayacağız. Bunun bir örneğini şahsım Oda Başkanlığı olarak yapılmış durumdayım. Odalarımızın çalışan personellerine yönelik olacakları mağdur olmamaları için yardım sandığı kuracağız. e-ticaret esnafımızın Türkiye dünya pazarındaki hayalim ile yeniden inşa edilmesi. 43 bin kişilik dev bir e-ticaret pazarı oluşturacağız. Bu sayede 43 bin esnafımız ekmek sahibi olacak ve geliri artacak. Esnaf Odaları Birliği’nin hedef ve amacı esnafını, odalarını kalkındırmak ve onlara yardım etmek. Biz her şeyi toplayan talibiz. İnşallah beraber bu hayallerin hepsini gerçekleştireceğiz” Odalarımızın çalışan personellerine yönelik olacakları mağdur olmamaları için yardım sandığı kuracağız. e-ticaret esnafımızın Türkiye dünya pazarındaki hayalim ile yeniden inşa edilmesi. 43 bin kişilik dev bir e-ticaret pazarı oluşturacağız. Bu sayede 43 bin esnafımız ekmek sahibi olacak ve geliri artacak. Esnaf Odaları Birliği’nin hedef ve amacı esnafını, odalarını kalkındırmak ve onlara yardım etmek. Biz hepsini toplayan talibiz. İnşallah beraber bu hayallerin hepsini gerçekleştireceğiz” Odalarımızın çalışan personellerine yönelik olacakları mağdur olmamaları için yardım sandığı kuracağız. e-ticaret esnafımızın Türkiye dünya pazarındaki hayalim ile yeniden inşa edilmesi. 43 bin kişilik dev bir e-ticaret pazarı oluşturacağız. Bu sayede 43 bin esnafımız ekmek sahibi olacak ve geliri artacak. Esnaf Odaları Birliği’nin hedef ve amacı esnafını, odalarını kalkındırmak ve onlara yardım etmek. Biz her şeyi toplayan talibiz. İnşallah beraber bu hayallerin hepsini gerçekleştireceğiz” odalarını kalkındırmak ve onlara yardımcı olmak. Biz her şeyi toplayan talibiz. İnşallah beraber bu hayallerin hepsini gerçekleştireceğiz” odalarını kalkındırmak ve onlara yardımcı olmak. Biz her şeyi toplayan talibiz. İnşallah beraber bu hayallerin hepsini gerçekleştireceğiz”

 

 


Muhammet Ali Künkçü AYESOB’a Adaylığını Açıkladı : Google'da Ara
Muhammet Ali Künkçü AYESOB’a Adaylığını Açıkladı


 
 
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAİL :  
 
 
 
 
 
 
        SİVİL TOPLUM

  AYDINDA İYİ PARTİ ’KAPI ÇAL


         yi Parti Kadın Politikalarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel’in katilimi ile bugün Aydında "Kapı çal gönül al"

  İZMİR DÜNYA İZCİLİK BAŞKENTİ OLDU


         ·#dunyaizcibaskentiizmir TİB, WOIS ve ISVG üyesi Dünya Izcilerinin katıldığı törende Izmir’in Dünya Izci Başkenti olduğu onandı.... İzmir,

 
Aydın Hava Durumu


           YAZARLAR

           ANKET

Henüz eklenmiş bir anketimiz bulunmamaktadır !

Süper Lig Puan Durumu

  •   Takım Adı O G B M Av P


RSS © 2014 Aydın Haber Merkezi
Site iceriginin izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanilmasi yasaktir
Gizlilik Ilkeleri | Kullanim Kosullari | Künye | Reklam | Iletisim