Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

Sitene Ekle Künye Arşiv  İletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ İLETİŞİM  
 
Eczacılar 16 Ekim’de greve gidiyor
Benzin ve motorine 24 saat geçmeden
Aydın Sezgin: Düşe kalka dış politika
Bu geceden itibaren benzine 62 kuruş,
Gazeteciler Sendikasından 14 Partiye Dilekçe


İYİ Parti’den AK Parti’ye ağır eleştiri - AYDIN - Aydın Haber Merkezi
 
İYİ PARTİ’DEN AK PARTİ’YE AĞIR ELEŞTİRİ
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 13-08-2022 / 20-16

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Aydin Haberleri  
İYİ Parti’den AK Parti’ye ağır eleştiri

İYİ Parti İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak, AK Parti’nin İncirliova başkanı Hüseyin Celbek,in yanlış bilgilerle vatandaşı kandırmaya çalıştığını söyledi.

Alak yaptığı yazılı açıklamada "Akp İncirliova İlçe Başkanı Acarlar halkını kandırmaya çalışıyor lakin Acarlar Mahallemizin çalışkan sakinlerinin bu numarayı yutmadıklarından eminim. 

Akp İncirliova İlçe Başkanı kardeşimiz Sayın Hüseyin Celbek, Acarlar Mahallemizde hal yapılması ile ilgili kendi sosyal medya hesabından yanlış bir fikir beyan ederek acemice ve talihsiz bir beyanat vererek, henüz tahsisi Milli Eğitim Bakanlığı üzerinde olan ve Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından hal yapılması talebiyle tahsisi talep edilen yerin Büyükşehir Belediyemize geçmeden, Aydın Büyükşehir Belediyesini ve İncirliova Belediyesi üzerinden algı operasyonu yapmıştır ve yanlış yapmıştır. 

Söz konusu alan halen Milli Eğitim Bakanlığı tahsisinde olduğu Aydın Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada açık ve net olarak yazmaktadır. Sayin Celbek bu yerin Aydın Büyükşehir Belediyesine daha henüz tahsis edilmediğini ne yazık bilmemektedir ya da biliyor da olabilir.  Kasıtlı olarak Acarlar Mahallemizdeki kanayan yaramıza Akp nin aslında taş koyduğunu gizlemeye çalışmaktadır. 

Mevzu bahis alanın Aydın Büyükşehir Belediyesine tahsisi gerçekleşse bu ifadeleri kullanması normal karşılanabilir. Lakin bu yerin tahsisi halen Milli Eğitim Bakanlığı’na aittir.  
Ne acıdır ki,  2016 yılından itibaren Milli Eğitim Bakanlığı’na tahsis edilen bu yere bir çivi dahi çakmayan Akp iktidarının İncirliova İlçe Başkanı aslında kendine bir kurşun sıkmıştır.

Asıl sorgulanması gereken halen bu yerin Hal yapılması için neden Aydın Büyükşehir Belediyesine tahsis edilmemesi olmalıdır. 

Bu iki belge ki okuması yazması olan herkes için açık ve nettir. 

Yerin Toptancı Hali yapılması için ilk girişimde bulunan ve yazı yazan Aydın Büyükşehir Belediyesi.


Valilik "sakınca yoktur" diye uygun görüş belirterek Bakanlığa yazı yazmış ancak ilgili yerin Aydın Büyükşehir Belediyesine Bakanlıkça tahsis edildiğine dair bir yazı ya da karar yok.


Yerin tahsisini geciktiren ve Acarlar halkını cezalandıran  kendileri yani mevcut Akp hükümetidir  atama bakanlarıdır ve liyakatsiz bürokratlarıdır. 

Şimdi Aydın Valiliğinin yazısını paylaşıp sanki hiç sorumlulukları yokmuş, yeri de Bakanlık Aydın Büyükşehir Belediyesine tahsisi etmiş ancak Aydın Büyükşehir Belediyesi de yapmıyor görüntüsü veriyorlar.

Yalancının ampülü yatsıya kadar yanarmış...

Bu kardeşimize tavsiyem, yaptığı bu yanlış açıklamasını bir an önce geri alması ve İncirliova ve Acarlar Mahallemizin çalışkan insanlarından özür dilemesini bekliyoruz..." dedi

 

AHM.VT


İYİ Parti’den AK Parti’ye ağır eleştiri : Google'da Ara
İYİ Parti’den AK Parti’ye ağır eleştiri


 
 
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAİL :  
 
 
 
 
 
 
        AYDIN

  KUŞADASI BELEDİYESİNDE RÜŞVET SORUŞTURMASI


         Aydın’da Kuşadası Belediyesinde çalışan 6 personel ile 2 özel şirket yetkilisi, ’ihaleye fesat karıştırma, resmi belgede sahtecilik ve rü

  YAYA ÖNCELİĞİ İÇİN KIRMIZI ÇİZGİ


         Aydın ve 81 ilde eşzamanlı uygulanacak! Trafikte ’yaya önceliği’yle ilgili farkındalık oluşturmak için İçişleri Bakanlığı önemli bir et

 
Aydın Hava Durumu


           YAZARLAR

           ANKET

Henüz eklenmiş bir anketimiz bulunmamaktadır !

Süper Lig Puan Durumu

  •   Takım Adı O G B M Av P


RSS © 2014 Aydın Haber Merkezi
Site iceriginin izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanilmasi yasaktir
Gizlilik Ilkeleri | Kullanim Kosullari | Künye | Reklam | Iletisim