Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

Sitene Ekle Künye Arşiv  İletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ İLETİŞİM  
 
Eczacılar 16 Ekim’de greve gidiyor
Benzin ve motorine 24 saat geçmeden
Aydın Sezgin: Düşe kalka dış politika
Bu geceden itibaren benzine 62 kuruş,
Gazeteciler Sendikasından 14 Partiye Dilekçe


Ak Parti Genel Merkezi Aydına Çıkartma Yaptı - AYDIN - Aydın Haber Merkezi
 
AK PARTİ GENEL MERKEZİ AYDINA ÇIKARTMA YAPTI
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 22-09-2022 / 21-31

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Aydin Haberleri  
Ak Parti Genel Merkezi Aydına Çıkartma Yaptı

AK Parti Genel Merkezi 2023’e doğru şehir buluşmaları kapsamında Aydın’a çıkartma yaptı. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin Aydın’da STK ve iş dünyası temsilcileri ile buluştu. Dağ yaptığı konuşmada "Cumhur İttifakı olarak seçimi açık farkla kazanacağız" dedi. Bakan Bilgin, Türkiye’nin 3 büyük sorunu olduğunu söyledi. Bu sorunları ‘demokratikleşme’, ‘kalkınma’ ve ‘birlik ve dayanışma’ olarak değerlendirdi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, MKYK üyeleri ve 15  Milletvekili Aydın’a geldi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Bilgin, 2023’e Doğru Şehir Buluşmaları programı kapsamında Aydın’da STK ve iş dünyası temsilcileriyle bir araya geldi.

"Türkiye’nin 3 büyük sorunu vardır. Birincisi Türkiye’nin demokratikleşmesi meselesi, bu 100 yıllık bir problemdir. Türkiye yeni yeni demokratikleşiyor. Türkiye Cumhuriyeti’ni, Türkiye Büyük Millet Meclisi yönetir. Bu başkanlık sistemine geçiş ile birlikte realite oldu. Demek ki demokratikleşme konusunda fevkalade adımlar attık ama bunun devam etmesi lazım.

İkincisi kalkınma meselesi. Türkiye imparatorluğunu kaybettikten sonra yarı sömürge durumuna düşmüştür. Yarı sömürgeden çıkışın yolu kalkınmadır. Yani bağımlılık ilişkilerinizi kırıp, onun yerine kendi ürettiğiniz değerlere ekonomi başta olmak üzere inşa etmektir.

Üçüncü mesele de birlik ve dayanışmadır. Bunu da sosyal politikalar ile sağlayacağız. Toplumun farklı sınıf ve kesimlerini entegre edeceğiz. Eşitsizlikleri ortadan kaldıracağız. Eşit fırsat ve imkanlar vererek sağlayacağız. Ekonomide düşük gelirleri grupları destekleyeceğiz. Düşük gelirlilere yüksek gelir grubundan ya da devletin muhtelif kaynaklarından takas yapacağız."

DIŞ POLİTİKADA BAŞARI

Dış politikadan gelinen noktanın gurur verici olduğunu dile getiren Dağ, "Sadece 1 haftalık süre zarfında yaşananlara baktığımızda dahil ülkemizin gelmiş olduğu noktanın ne kadar gurur verici bir pozisyonunda olduğunu görebiliyoruz. Cumhurbaşkanımızın güçlü bir heyetle hem Şangay İşbirliği Örgütü’ndeki görüşmeleri hem BM’deki görüşmesi, konuşması, Türk evinde 20’ye yakın devlet başkanını ağırlamamız gurur verici" ifadelerini kullandı.

ERDOĞAN SAYESİNDE ESİRLERİN TAKASI

Rusya-Ukrayna savaşında tahıl krizinin çözümünün yanı sıra esir takasının da yine Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yapıldığını ifade eden Hamza Dağ, konuşmasını şöyle sürdürdü:
Esir takasında, esirlerin savaş bitene kadar Türkiye’de ikamet noktasında bir sonuç ortaya koyması da aslında Türkiye’nin her iki tarafın ne kadar önemli ve güvenilir olduğunu ortaya koydu. 6+1’li masada aday tartışmasını dahi yapamayıp birbirlerine çelme takarak bir takım şeyler yaptığını görüyoruz. Bunlardan millete fayda gelmez. Bu milletin basit meselelerini bile bu darmadağın yapı çözüme kavuşturamaz. 2023’ten sonra Türkiye için yeni bir yüz yıl başlıyor. Bu yeni yüz yılda çok daha büyük hamleleri hep birlikte hayata geçireceğiz. AK Parti yine açık birinci parti olacaktır".

AHM


Ak Parti Genel Merkezi Aydına Çıkartma Yaptı : Google'da Ara
Ak Parti Genel Merkezi Aydına Çıkartma Yaptı


 
 
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAİL :  
 
 
 
 
 
 
        AYDIN

  KUŞADASI BELEDİYESİNDE RÜŞVET SORUŞTURMASI


         Aydın’da Kuşadası Belediyesinde çalışan 6 personel ile 2 özel şirket yetkilisi, ’ihaleye fesat karıştırma, resmi belgede sahtecilik ve rü

  YAYA ÖNCELİĞİ İÇİN KIRMIZI ÇİZGİ


         Aydın ve 81 ilde eşzamanlı uygulanacak! Trafikte ’yaya önceliği’yle ilgili farkındalık oluşturmak için İçişleri Bakanlığı önemli bir et

 
Aydın Hava Durumu


           YAZARLAR

           ANKET

Henüz eklenmiş bir anketimiz bulunmamaktadır !

Süper Lig Puan Durumu

  •   Takım Adı O G B M Av P


RSS © 2014 Aydın Haber Merkezi
Site iceriginin izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanilmasi yasaktir
Gizlilik Ilkeleri | Kullanim Kosullari | Künye | Reklam | Iletisim