Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

Sitene Ekle Künye Arşiv  İletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ İLETİŞİM  
 
KUŞADASI KUŞTUR PAZARINDA YANGIN
ŞİRİNDEREYİ GECE YARISI FIRTINA VURDU
Bir kadın daha eksilmeyeceğiz!
TÜRK KADINLARI BİRLİĞİ DERNEĞİ AYDIN’LI KADINLARLA
EHLİYETTE YENİ DÖNEM BAŞLIYOR


2053’de inşallah tüm insanlığın hizmetinde olan bir ülke olacağız - SİYASET - Aydın Haber Merkezi
 
2053’DE İNŞALLAH TÜM İNSANLIĞIN HİZMETİNDE OLAN BİR ÜLKE OLACAĞIZ
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 25-03-2021 / 21-34

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Siyaset Haberleri  
2053’de inşallah tüm insanlığın hizmetinde olan bir ülke olacağız

AK Parti 7. Olağan Kongresi Ankara Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasının ardından yeni Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) açıklandı. Önceki MKYK’de bulunan AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz yeni listede yer almadı.

Sayısı 75’e çıkarılan MKYK’ye giremeyen Metin Yavuz kongreyi değerlendiren bir basın açıklaması yaptı.

Yavuzun Basın açıklaması şöyle:

İlk Kongremizi Ekim 2003’te gerçekleştirdiğimiz, bu ışık asla sönmeyecek dediğimiz, bu kutlu yürüyüşe dün bir kez daha şahitlik etmenin gururunu ve mutluluğunu yaşadık. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye İçin Güven ve İstikrar yolunda 2023’e güçlü adımlarla ilerliyoruz. Dün partimizin 7. Olağan Büyük Kongresini, ilk günkü aşkla ve heyecanla gerçekleştirdik. AK Parti Aydın İl ve İlçe Teşkilatlarımızın; Ana Kademsinden, Kadın Kolları ve Gençlik Kollarına kadar olan tüm kademeleriyle, Kongremizde tam kadro yerini alarak ve onurlu bir duruş sergileyerek Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, ilk günkü gibi bugün de arkasında durmuştur. Durmaya devam edecektir.

‘‘Millet odaklı yenilenen parti yönetimimiz ile hizmetlerimiz devam edecektir.’’

Bilindiği gibi kongremizde A Takımımızda belli oldu.  AK Parti’nin yeni Merkez Karar ve Yönetim Kurulu kadrosunda yeni isimler yer aldı. 50 kişilik MKYK üye sayısı artırılarak 75’e çıkardık. Yine aynı listede 35 kişi de yedek olarak gösterildi.
Milletvekili olarak bizim TBMM asli görevimiz kanun yapmak. Bu bir bayrak yarışıdır. 19 yıldır birlikte aynı yolu yürüdüğümüz arkadaşlarımızda görev değişikliği olması gayet doğaldır.  Sonuç itibariyle bütün kongrelerimizde Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından verilen mesaj millet odaklı mesajlardır. İnşallah 2023 hedefimizi gerçekleştirdikten, 2053 vizyonumuzu yerine oturttuğumuz takdirde inşallah direk hedefine doğru, geçmişten gelen fakat bize unutturdukları o özgüvenimiz ile inşallah lider ülke konumunda olan bir Türkiye ile hem ümmetin hem de insanlığın hizmetinde olan bir ülke olacağız.
Kendi Anayasamızı oluşturmamız gerekiyor. Her ne kadar muhalefet oylamaya çalışsa da bunu öncelikle başaracağız. Ekonomi ile ilgili her zaman önümüze engeller çıkıyor. Özellikle salgın sürecinde bunu çok daha iyi hissettik. Fakat Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemimizde bakanlıklarımızın koordineli ve sonuca odaklı çalışmaları sayesinde çok şükür çok rahat bir şekilde bu süreci geçiriyoruz.

‘‘AK Parti olarak bizim Z Kuşağına güvenimiz tamdır.’’

Partimiz hakkında özellikle Z Kuşağı ile bağımızın olmadığı konusunda eleştiriler yapıyorlar fakat çok şükür bizim Z kuşağımız ile hiçbir sorunumuz yok. Gençlik kollarımızdan partimizin diğer kademelerine kadar uyumlu bir şekilde davamızı, ülkemiz için derdimizi anlatıyoruz, anlatmaya devam edeceğiz.
Teknoloji çağında yaşıyoruz. Gençlerimiz artık çok daha kolay ve hızlı bir şekilde istedikleri bilgiye teknoloji ile ulaşabiliyorlar. Eski Türkiye ile Yeni Türkiye arasındaki farkı kendi gözleriyle görebildikleri gibi ne kadar özgür bir ülkede olduklarını da yine saha çalışmalarımızda karşılaştığımız gençlerimizden birebir kendi ifadeleri ile duyuyoruz. Bizim gençlerimize güvenimiz sonsuz. Çünkü daha güçlü bir Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz.
Genel Merkez MKYK’sına seçilen geçmiş dönem il kadın kolları başkanımız olan Sn. Seda Sarıbaş hanımefendiyi ve MKYK ile MYK’da görev alan tüm dava arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Türk siyaset tarihine adını altın harflerle yazan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden partimizin Genel Başkanlığına tüm delegelerimizin oyu ile yeniden seçerek yolumuza durmadan emin adımlarla devam ediyoruz. Kongremizin bir kez daha hayırlara vesile olmasını diliyorum. Başkan Erdoğan liderliğinde aziz milletimize hizmet yolunda ilk günkü aşkla çalışmaya devam inşallah.

2053’de inşallah tüm insanlığın hizmetinde olan bir ülke olacağız : Google'da Ara
2053’de inşallah tüm insanlığın hizmetinde olan bir ülke olacağız


 
 
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAİL :  
 
 
 
 
 
 
        SİYASET

  ERDOĞAN’A TEPKİ GÖSTEREN CHP’Lİ BAŞKANI


         CHP’li Bayraklı Belediye Başkanı Sandal, Erdoğan’ın konuşmasında "Bu şehri turist gibi ziyaret eden muhalefet partisi genel başkanı, acaba kendi belediye

  BİR KADIN DAHA EKSİLMEYECEĞİZ!


         Eğitim-İş Aydın Şubesi Özlük-Hukuk ve TİS Sekreteri Sibel Arazsu “Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Dayanışma Günü” nede

 


Aydın Hava Durumu


           YAZARLAR

           ANKET
Hükümetin Küresel Salgın ile mücadelesini nasıl buluyorsunuz.
% 30 √ Toplam : 249 - Başarı Buluyorum.
% 61 √ Toplam : 501 - Başarısız Buluyorum.
% 11 √ Toplam : 84 - Fikrim Yok
   

Süper Lig Puan Durumu

  •   Takım Adı O G B M Av P


RSS © 2014 Aydın Haber Merkezi
Site iceriginin izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanilmasi yasaktir
Gizlilik Ilkeleri | Kullanim Kosullari | Künye | Reklam | Iletisim